Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Utrzymaliśmy koncentrację

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Krzysztof Wójcik: Mecz ze Spałą był dużo trudniejszy pod względem mentalnym niż siatkarskim. Przed spotkaniem mówiliśmy sobie, że najważniejsze będzie utrzymanie koncentracji i pilnowanie gry. Cieszymy się, że to się udało w stu procentach, bo zawodnicy Spały pokazywali już w niektórych meczach, że potrafią zrobić krzywdę rywalom. Grali już pojedynki pięciosetowe, a nieraz byli blisko urwania punktów przeciwnikom. Jest tam kilku młodych i zdolnych chłopaków. Będziemy teraz trzymać kciuki, żeby grali do końca jak najlepiej i odnieśli jakieś zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.