Dawid Dzięgielewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 1-0 Widzew II Łódź

źródło: widzew.com / własne - Wiadomość archiwalna

W meczu sparingowym rozegranym na sztucznym boisku pod balonem w Legia Training Center rezerwy Legii Warszawa wygrała z rezerwami Widzewa Łódź 1-0. Jedyną bramkę zdobył w 82. minucie Dawid Dzięgielewski. Spotkanie rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu problemów gości z dojazdem i rozegrane pod balonem. Legioniści, szczególnie w II połowie, prowadzili grę i odnieśli zasłużone zwycięstwo, choć nie przyszło ono łatwo.

Sparing: Legia II Warszawa 1-0 (0-0) Widzew II Łódź
1-0 - 82' Dawid Dzięgielewski (as. Dawid Kiedrowicz)

Strząły (celne): Legia 22 (8) - Widzew 3 (1)

Legia II: Cezary Miszta - Marcel Krajewski (66' Miłosz Pacek), Jan Ziółkowski, Michał Gładysz (Kacper Wnorowski 60'), Łukasz Turzyniecki - Jakub Kisiel (66' Sebastian Kieraś), Mateusz Możdżeń (83' Wiktor Kamiński), Szymon Grączewski (66' Maddox Sobociński) - Jakub Jędrasik (60' Dawid Kiedrowicz), Wiktor Kamiński (46' Dawid Dzięgielewski), Rafał Maciejewski. Rezerwa: Jakub Trojanowski (br).
Trener: Piotr Jacek, II trener: Mateusz Kamuda

Widzew II: Marcel Buczkowski (65' Antoni Brzózka) - Kamil Tlaga (46' Dawid Owczarek), Nikodem Wszołek (46' Patryk Glicner), zawodnik testowany I (60' Paweł Kwiatkowski), Wiktor Preuss (46' Damian Pokorski) - Ignacy Dawid (46' Łukasz Plichta), zawodnik testowany II (46' Kacper Trenkner, 63' Adam Dębiński, 67' Ignacy Dawid), Adam Dębiński (60' Bohdan Manujłow) - Daniel Mąka (46' zawodnik testowany III), Konrad Niedzielski (60' Jakub Jendryka), Kamil Cybulski (60' Milan Bazler)