Młodzież: mecze weekendowe (akt.)

Juniorzy starsi pokonali 3-2 III-ligową Błoniankę Błonie, szczególnie dobrze prezentujac się w pierwszej, wygranej 3-0 połowie. Zespół U17 po trzymającym w emocjach spotkaniu zremisował 5-5 z juniorami starszymi Escoli Varsovia. Legia U16 wygrała na wyjeździe 3-2 z Jagiellonią Białystok. Drużyna U15 wygrała 3-1 z Zagłębiem Sosnowiec, zaś zespół U14, po bezbramkowej I połowie, po przerwie strzelił sosnowiczanom aż 6 goli, nie tracąc żadnego. W niedzielę drużyny U10-U13 rozegrały meczze z Pogonią Szczecin.

Sparing: Legia U19 3–2 (3-0) Błonianka Błonie [III liga]
1-0 5 min. Maksymilian Stangret (as. Oskar Lachowicz)
2-0 35 min. Maksymilian Stangret (karny po faulu na nim samym)
3-0 41 min. Maksymilian Stangret (as. Wiktor Puciłowski)
3-1 48 min. Wiktor Nowakowski
3-2 72 min. Kacper Siudak

Strzały (celne) - II połowa: Legia 9 (4) - Błonianka 9 (3)

Legia: Jakub Murawski – Franciszek Saganowski [06](73' Bartosz Krasuski), Szymon Bednarz, Jakub Okusami (46' Kacper Potulski [07]), Viktor Karolak [06](46' Maciej Bochniak) – Jakub Adkonis [07], Bartosz Mikołajczyk, Oskar Lachowicz (62' Kacper Knera Ż) – Wiktor Puciłowski (46' Cyprian Pchełka [06]), Maksymiian Stangret (46' Szymon Siodłowski), Dawid Niedźwiedzki. Trener: Filip Raczkowski, II trener: Radosław Pruchnik

Sparing: Legia U17 5-5 (3-2) Escola Varsovia U19
0-1 6 min. Kacper Prusiński
1-1 28 min. Bartosz Dembek (głową, as. Oliwier Olewiński, po rozegraniu rzutu rożnego)
2-1 40 min. Igor Skrobała b.a.
3-1 43 min. gr. testowany b.a.
3-2 45+1 min. Kacper Prusiński (głową po rzucie rożnym)
3-3 55 min. Jakub Oskędra (karny po faulu na Mateuszu Malcu)
4-3 63 min. Przemysław Mizera (po rozegraniu przez Aleksandra Iwańczyka rzutu wolnego)
4-4 64 min. Karol Witkowski
4-5 65 min. Kacper Stępkowski
5-5 80 min. Jakub Zbròg (głową, b.a., po rzucie rożnym)

Strzały (celne): Legia 18 (13) - Escola 25 (12)

Legia: Hubert Nowak (46' Wojciech Banasik) - Oliwier Olewiński, gr. testowany I, Bartosz Dembek (46' Dawid Rudnicki), Jakub Grzejszczak (66' Mateusz Szczepaniak [07]) - Maciej Saletra (Kpt), Aleksander Iwańczyk [07](66' Tomasz Rojkowski), gr. testowany II (61' Przemysław Mizera) - Igor Skrobała, Tomasz Rojkowski (46' Igor Busz [07]), gr. testowany (46' Jakub Zbróg [07]
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Maciej Pietraszko

Sparing: Jagiellonia Białystok 06/7 2-3 (1-2) Legia U16
0-1 1 min. Max Pawłowski
0-2 33 min. Franciszek Pollok (as. Pascal Mozie)
1-2 44 min.
2-2 55 min.
2-3 88 min. Adrian Gilant (as. Konrad Kraska)

Legia: Michał Bobier (46' Antoni Błocki [08]) - Mikołaj Kotarba, Franciszek Pollok, Mateusz Lauryn [08], Radosław Czerwiec (Konrad Kraska) - Pascal Mozie [08](46' Kuba Solecki), Max Pawłowski (65' Adrian Gilant), Maksymilian Sterniczuk [08] - Dawid Nos (75' Konrad Kraska), Stanisław Gieroba, Alex Cetnar
Trener: Tomasz Bąbel, II trener: Marcel Gawor

Sparing: Legia U15 (2008 i mł.) 3-1 Zagłebie Sosnowiec 08
1-0 33 min. Juliusz Rafalski (as. Kacper Morawiec)
1-1 50 min.
2-1 55 min. Kacper Morawiec (wolny po faulu na Kacprze Borowcu)
3-1 70 min. Jakub Oremczuk (as. Bartosz Lesiuk)

Legia: Denys Stoliarenko [09](41' Jan Bienduga) - Jakub Oremczuk, Bartosz Czarkowski, Marcel Kiełbasiński, Bartosz Lesiuk - Jakub Sito, Kacper Morawiec, Kacper Borowiec - Juliusz Rafalski, Daniel Wyrozumski, Tomasz Babiloński (41' Mikołaj Jasiński)
Trener: Rafał Klimkowski, II trener: Mateusz Gut

Sparing: Legia U14 (2009 i mł.) 3-1 Zagłebie Sosnowiec 08/9
1-0 47 min. Mateusz Strzelecki (as. Piotr Kaniewski)
2-0 64 min. Mateusz Strzelecki b.a.
3-0 72 min. Aleksander Marciniak (as. Piotr Kaniewski)
4-0 74 min. Piotr Kaniewski (as. Mateusz Strzelecki)
5-0 76 min. Mateusz Strzelecki (as. gr. testowany II)
6-0 79 min. Firdavs Otabekov (as. Bartosz Korżyński)

Strzały (celne): Legia 24 (14) - Zagłębie 3 (2)

Legia: Jan Pietrzak, gr. testowany III - gr. testowany I, Bartosz Korżyński, Kazimierz Szydło, Jakub Juszczuk, Firdavs Otabekov, Fabian Mazur, Mateusz Strzelecki, gr. testowany II, Wojciech Chachuła, Piotr Kaniewski, Aleksander Marciniak
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

Sparing: Legia U13 - Pogoń Szczecin 2010

Strzały (celne)[15-80']: Legia 24 (10) - Pogoń 8 (6)

Legia: Olaf Szczęsny, Franciszek Golański - Kacper Jaczewski, gr. testowany, Oskar Putrzyński, Igor Lechecki, Igor Brzeziński, Aleksander Badowski, gr. kl. partnerskiego, Tymon Płoszka, Michajło Posternak, Antoni Błoński, Franciszek Stępniewski, Olivier Pruszyński
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Artur Dworczyński

Mecz z Pogonią U13 rozegrano na pełnym boisku, w 11-osobowych składach. Wobec kilku absencji, Legia miała dosć wąskie pole wyboru, jednak do przerwy pewnie dotrzymywałą kroku szczecinianom. Po przerwie podopieczni trenera Zapaśnika osiągnęli dużą przewagę i stwarzali sobie bardzo dużo okazji, brakowało tylko nieco skuteczności lub dobrej decyzji pod samą bramką. Mimo wszystko legionistom należą się duże pochwały za dobrą, otwartą i odważną grę, z użyciem zróżnicowanych środków i w dobrym tempie. Pogoń pozostawała groźna, po czym przekonaliśmy się w samej końcówce meczu. Pomimo tego kibice mogli opuścić po meczu obiekt zadowoleni z bardzo dobrej gry Legii.

Sparing: Legia U12 - Pogoń Szczecin 2011

Strzały (celne): Legia 17 (9) - Pogoń 13 (6)

Legia: Antoni Pawłowski, Szymon Komorowski, Nicodeme Chodkowski, Tomasz Stefański, Wojciech Łygan, Stefan Podgórski, Bartosz Gawryś, Aleksander Dąbrowski, Szymon Wlazło, Cyprian Lipiński, Fryderyk Paprocki, Stanisław Sałek, 2 gracze testowani
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Krystian Sowiński

Interesujący mecz Legii U12 z Pogonią Szczecin 2011. Goście rozpoczęli mocno w pressingu i byli w tym bardzo zdyscyplinowani, posiadającym przy tym całkiem dobre umiejętności; na pewno był to trudny mecz początek meczu dla legionistów. Podopieczni trenera Majewskiego coraz częściej byli jednak w stanie wydostać się na połowę przeciwnika, dzięki czemu stworzyli sobie kilka sytuacji. Początek drugiej odsłony znowu należał do gości, ale po kwadransie legioniści otrząsnęli się z nacisku szczecinian i stopniowo przejęli inicjatywę. Nie był to mecz, w którym oglądalibyśmy grad goli, jednak wyrównana klasa obu drużyn powodowała, że przy czujenj grze obronne graczom obu drużyn udawało się niwelować akcje ofensywne przeciwnika. Legia miałą może nieco więcej klarownych sytuacji, ale i Pogoń pokazała się z dobrej strony, jako zespół starający się, z niezłym skutkiem, realizować swoje koncepcje gry.

Sparing: Legia U11 - Pogoń Szczecin 2012

Legia: Aleksander Kurowski, Antoni Czuchnowski, Ignacy Silski, Seweryn Orzechowski, Aleksander Obidziński, Antonio Gralewicz-Mendez, Nico Martino, Dawid Ruciński, 2 graczy Legia Soccer Schools oraz gracze klubów partnerskich i testowani
Trener: Cezary Żarczyński

Sparing: Legia U10 - Pogoń Szczecin 2013

Legia: Konstanty Leonkiewicz, Leon Gańko, Michael Oyedele, Ignacy Wojciechowski, Adam Rymszo, Oliwier Siuda, Antoni Adamkiewicz, Szymon Chodkowski, Jan Golański [2014] oraz gracze klubów partnerskich i testowani
Trener:Łukasz Listwan