fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Doping legionistów w Lubinie [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tysiąc kibiców Legii wybrało się w sobotę do Lubina, by wspierać swoją drużynę w ligowym meczu z Zagłębiem. Przez całe spotkanie fani ze stolicy mocno wspierali piłkarzy, a po końcowym gwizdku wszyscy razem świętowali wywalczone trzy punkty. Zapraszamy do oglądania ponad 20-minutowego materiału filmowego z dopingiem.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.