Sparing: Legia II Warszawa 2-3 Jagiellonia II Białystok

W sparingowym meczu Legia II Warszawa przegrała 2-3 z Jagiellonią II Białystok. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2. W 63. minucie goście podwyższyli prowadzenie, ale ostatnie minuty należały zdecydowanie do legionistów, którym mimo zdobycia 2 goli (Stangret i Dzięgielewski)i paru kolejnych okazji, zabrakło jednak czasu na doprowadzenie do wyrównania.

Sparing: Legia II Warszawa 2-3 (0-2) Jagiellonia II Białystok
0-1 24 min. Michał Samborski
0-2 34 min. Bartosz Wiktoruk
0-3 63 min. Michał Samborski (głową)
1-3 79 min. Maksymilian Stangret (as. Miłosz Pacek)
2-3 87 min. Dawid Dzięgielewski (as. Sebastian Kieraś)

Legia: Trojanowski (72' Szajewski) – Ziółkowski (60' Wnorowski), Gładysz (72' Noiszewski), Turzyniecki – Jędrasik (60' Krajewski), Możdżeń (72' Waniek), Maciejewski (72' Pacek), Grączewski (67' Kieraś), Korczakowski (50' Konik) – Kamiński (67' Stangret), Stangret (46' Dzięgielewski).
Trener: Piotr Jacek, II trener: Mateusz Kamuda