Trener Legii Mariusz Milewski - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Zaległości na minus - fotoreportaż

Woytek, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii przegrali zaległy mecz z BSF Bochnia 3-5 i nie opuścili ostatniego miejsca w tabeli. Do końca sezonu jeszcze wiele kolejek, ale wygląda na to, że konieczne są zmiany w sztabie szkoleniowym, skoro wymiana kilku zawodników nie zmieniła obrazu poczynań drużyny na parkiecie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Bodziacha

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.