Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Trwa wymiana murawy i przygotowania do Cracovii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drużyna Legii przygotowuje się do niedzielnego starcia z Cracovią, na które serdecznie wszystkich serdecznie zapraszamy - początek meczu o godzinie 17:30. Spotkanie zostanie rozegrane na nowej murawie, bo poprzednia po dwóch wiosennych spotkaniach (Magdeburg i Korona) pozostawiała wiele do życzenia.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć WoytkaPrace nad wymianą murawy trwają od tygodnia i zostaną zakończone w piątek wieczorem lub nawet w sobotę, czyli bezpośrednio przed meczem. Największym wyzwaniem jest dokładne ułożenie kawałków dostarczonej nawierzchni, by nie sprawiała kłopotów podczas meczu - specjaliści z klubu są dobrej myśli. Przed meczem drużyna nie będzie miała możliwości zapoznać się z nową murawą.


"Wojskowi" trenują w Legia Training Center, gdzie wszystkie naturalne niepodgrzewane boiska przykrył śnieg. Bez zarzutów funkcjonuje jedynie to z podgrzewaną murawą. W czwartkowych zajęciach wzięło udział 25 zawodników, w tym 4 bramkarzy. Na boisku zabrakło kontuzjowanych Carlitosa, Blaza Kramera, Lindsaya Rose oraz dwóch młodzieżowych reprezentantów - Igora Strzałka (pracował z fizjoterapeutami) i Filipa Rejczyka (dziś zdobył 3 bramki ze Szwecją).

Trening poprzedzony był przez odprawę i pracę w siłowni. Sztab szkoleniowy skupił się na gierkach 9 na 9 + 3 graczy neutralnych a zajęcia zakończyły stałe fragmentach gry w obronie.

W piątek legioniści będą trenowali także w okolicach południa, a następnie na stadionie odbędzie się konferencja prasowa Kosty Runjaicia. Początek meczu Legia - Cracovia zaplanowano na niedzielę na godz 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.