Mariusz Milewski - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Zmiana trenera w futsalowej Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com / Legia Futsal

Ołeksandr Kosenko dołączył do sztabu szkoleniowego drużyny Legia Futsal. Ukrainiec od grudnia 2014 roku jest także selekcjonerem reprezentacji Ukrainy, z którą wywalczył 4 miejsce w trakcie ostatnich ME 2022. Debiut na ławce rezerwowych Kosenki już dziś w meczu derbowym z AZS UW Wilanów, który rozpocznie się o godzinie 16 w hali przy ul. Wiertniczej.

Na stanowisku trenera zastąpił Mariusza Milewskiego, który funkcję pierwszego trenera pełnił od stycznia ubiegłego roku - jednocześnie cały czas jest grającym zawodnikiem. W obecnym sezonie futsaliści Legii radzą sobie bardzo słabo. Po 20 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 11 punktów i zajmują ostatnie miejsce w 18-zespołowej Ekstraklasie z bilansem 3 zwycięstw, 4 remisów i 14 porażek. Widmo spadku zagląda więc warszawiakom prosto w oczy - z ligi spadają dwie najsłabsze drużyny. Do rozegrania pozostało 9 spotkań.

Milewski pozostaje w Legii jako zawodnik (nie zamierza po sezonie kończyć kariery) i trener grup młodzieżowych.
Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Tfuuu - 18.02.2023 / 18:29, *.t-mobile.pl

Tfuuu

odpowiedz
Hood - 18.02.2023 / 16:09, *.aster.pl

już im strzelili w czwartej minucie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.02.2023 / 13:15, *.7.25

Tfffuuuu. Hanba !!!

odpowiedz
FUTSAL - 18.02.2023 / 12:26, *.tpnet.pl

oby to nie było za późno.... Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.