Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Bydgoszcz wygrała mecz dobrymi zagrywkami

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Krzysztof Wójcik (trener Legii): Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i zespół z Bydgoszczy potwierdził aspiracje do najwyższych miejsc w tej lidze. Dopiero w trzecim i czwartym secie doszliśmy do głosu i gra zaczęła nam się lepiej układać.
Niestety, w momencie wyrównanej gry po raz kolejny w tym spotkaniu zawodnicy z Bydgoszczy potrafili skutecznie zagrać serie dobrych zagrywek i tym elementem wygrali mecz. W naszym zespole brakowało w podstawowej szóstce Kacpra Bobrowskiego i niestety było to widoczne w przyjęciu zagrywki.
Do Białegostoku pojedziemy już w pełnym składzie i będziemy bić się o zwycięstwo. Wiadomo, że ten pojedynek jest tak samo ważny dla obu drużyn. Wygrywaliśmy już w tym roku z drużynami silniejszymi od nas, a także od BAS-u i chcemy w końcu wygrać z sąsiadem w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.