REKLAMA

Futsal

Wystartowała druga edycja Legia Futsal Kids

źródło: Legionisci.com

Wystartowała druga edycja Legia Futsal Kids, czyli Młodzieżowych Mistrzostw w futsalu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, których organizatorem jest Legia Warszawa. Mistrzostwa składają się z czterech turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. Podczas każdego z turniejów eliminacyjnych dwa najlepsze zespoły zakwalifikują się do finałów.

12 lutego odbył się pierwszy turniej, w Płońsku. Zwycięzcami zostały drużyny LKS Świt Staroźreby i Pegaz Drobin. Kolejny turniej eliminacyjny odbędzie się w najbliższy weekend w Nasielsku.

Terminarz:
26.02. II Turniej eliminacyjny (Nasielsk)
04.03. III Turniej eliminacyjny (Ciechanów)
11.03. IV Turniej eliminacyjny (Warszawa)
01.04. Finał (Warszawa)

Wydarzenie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.