Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Przegraliśmy bardzo ważny mecz

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Niestety, trzy punkty zostają w Białymstoku. Miało to się potoczyć inaczej, ale BAS zagrał bardzo dobry mecz. My z kolei byliśmy osłabieni brakiem Kacpra Bobrowskiego, który pauzował kolejne spotkanie z powodu kontuzji. Jego brak był widoczny na boisku, zwłaszcza w elemencie przyjęcia, w którym w rywalizacji z białostoczanami wyraźnie odstawaliśmy.
Przegraliśmy bardzo ważny pojedynek. Niestety, nie udało nam się wygrać. Trudno, musimy starać się sprawić niespodziankę z wyżej notowanymi rywalami oraz koniecznie zwyciężyć potyczki z Nową Solą i Wrześnią.
Przed kolejnymi meczami musimy przede wszystkim dojść do zdrowia. Zobaczymy, jak potoczy się sytuacja z Kacprem po weekendzie. Z pewnością będziemy musieli popracować nad poprawą przyjęcia oraz nad atakiem, szczególnie z lewego skrzydła.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.