Michał Gawrzydek - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Gawrzydek: Jeszcze nie spuszczamy głów

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Michał Gawrzydek: Zespół z Białegostoku bardzo dobrze przyjmował i zagrywał w pojedynku z nami. Rywale przewyższali nas praktycznie w każdym elemencie gry. Wpuściliśmy kilka asów. Przeciwnicy byli od nas zdecydowanie lepsi i dlatego przegraliśmy do zera. Bez większej historii.
Wprawdzie nasza sytuacja w tabeli robi się dość nieciekawa, ale nie spuszczamy jeszcze głów. Gramy do końca i na pewno się nie poddamy. Przed nami konfrontacja z Avią Świdnik przy Niegocińskiej.
Abyśmy mogli poprawić naszą skuteczność, na pewno musimy skupić się na zgraniu naszych skrzydłowych z zawodnikami rozgrywającymi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.