Pekhart: Grało nam się ciężko

Tomas Pekhart - fot. Mishka / Legionisci.com

- To był mecz rozegrany w trudnych warunkach. Grało nam się ciężko na tym boisku, ale najważniejsze są trzy punkty, które dziś zdobyliśmy - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Tomas Pekhart.

REKLAMA

- Musimy skupić się na swoich meczach. Musimy wygrywać i wtedy zobaczymy, do czego nas to doprowadzi.


- Do dziś nie wiedzieliśmy z trenerem, czy zagram od początku. Dobrze czułem się, wychodząc na boisko od pierwszej minuty.


- Brakuje mi dwóch goli do zdobycia stu bramek w najwyższych ligach w mojej karierze. Ten cel chcę szybko zrealizować.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.