REKLAMA

Turnieje finałowe PP w latach 2024-26 w Sosnowcu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Turniej finałowy Pucharu Polski przez trzy najbliższe lata będzie miał nowego gospodarza. Po turniejach w Warszawie i Lublinie, najlepszych osiem zespołów Energa Basket Ligi, rywalizować będzie o trofeum w Sosnowcu.

Zawody odbywać się będą w świeżo oddanej do użytku hali sportowej w ArcelorMittal Park w Sosnowcu.

- To dla nas historyczna chwila i niesamowite wyróżnienie. Można powiedzieć, że Sosnowiec przez najbliższe lata będzie stolicą koszykówki. Kibice będą mieli świetną okazję do wspierania najlepszych polskich zespołów oraz zawodniczek i zawodników. Liczę, na ogromne emocje w naszej nowej pięknej Arenie Sosnowiec, która jest jednym z trzech elementów ArcelorMittal Parku. To będzie prawdziwe święto basketu! - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

W Sosnowcu rozegrane zostaną turnieje finałowe Pucharu Polski w latach 2024-26.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 20.02.2023 / 13:53, *.autocom.pl

Nowa hala. Dobra lokalizacja i klimat sprzyjający Legii. Obyśmy tam byli za rok. A kto gospodarzem? Dąbrowa czy wchodzi 8 wg.tabeli?

odpowiedz
p10 - 21.02.2023 / 03:06, *.orange.pl

@ws : Podobno, że drużyna z Ukrainy ma mieć domową halę w Sosnowcu i ściągnać nawet AJ Slaughtera

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.