Wiktor Kamiński przy piłce - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński blisko Warty

źródło: meczyki.pl / legionisci.com

Wiktor Kamiński z Legii Warszawa jest blisko przejścia do Warty Poznań na zasadzie transferu definitywnego - informuje portal meczyki.pl. 18-letni napastnik nigdy nie zadebiutował w pierwszym zespole stołecznego klubu. Grał jedynie w trzecioligowych rezerwach. Jesienią rozegrał w rezerwach 17 meczów, w których zdobył 3 bramki. W poprzednim sezonie zagrał 28 razy i strzelił 7 goli.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Xxc - 21.02.2023 / 19:14, *.t-mobile.pl

Rozumiem że nie każdy młody ma szansę by sie przebić. Tyle że tu nawet nikt szansy nie dostaje bo trudno nazwać szansą grę na trzecioligowych boiskach...
Każdy taki transfer definitywny powinien być opatrzony klauzulą mozliwego odkupu w okresie dwóch lat z wpisaną jednocześnie kwotą, np 500tys euro. Myślę że wszystkich by to satysfakcjonowało i aż takie trudne nie jest by to wprowadzić!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.02.2023 / 10:27, *.centertel.pl

Do k..... nędzy. W klubie występują jakieś zagraniczne szroty, których utrzymanie kosztuje pierdylion euro którzy nie strzelają bramek a tutaj mamy talent i oddajemy go do warty poznań????????

odpowiedz
(L) eon - 20.02.2023 / 22:20, *.inetia.pl

Działalność charytatywna to rzecz ogólnie godna pochwały , ale w profesjonalnym klubie rozdawnictwo wyszkolonych młodych, obiecujących w ilościach hurtowych na rzecz konkurentów to już czysta głupota. Np. Włodarczyk, Mosór, Niski radzą sobie nieźle , a ile kasy klub za nich przytulił? Może to LTC to taka tylko idea, typu - ja ja puszczam , a wy ją łapta?
Bo pożytku jakoś dla drużyny z tego nie widać. kasy z produkcji młodych dla konkurencji - też nie . Chyba że czegoś nie wiemy...

odpowiedz
hajdukL - 20.02.2023 / 19:19, *.plus.pl

Transfer definitywny? Jestem trochę niemiło zaskoczony w takim razie.

odpowiedz
Żyrardów - 20.02.2023 / 17:30, *.125.70

Szkoda...bo to duży talent
Można wypożyczyć na 2 sezony bo myślę że tyle potrzebuje by wystrzelić
Szkoda

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.02.2023 / 13:53, *.174.42

Gratis to uczciwa cena ...

odpowiedz
Żmija - 20.02.2023 / 17:01, *.t-mobile.pl

@majusL@legionista.com: jak już go sprzedadzą do Realu to dostaniemy 1% za szkolenie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.