Jeff Groselle - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bez Groselle'a przez kilka tygodni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Geoffrey Groselle, który doznał kontuzji mięśnia uda w ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski ze Startem Lublin, nie będzie mógł zagrać przez co najmniej cztery tygodnie. W bieżącym sezonie Groselle rozegrał 20 meczów w Energa Basket Lidze w których zdobywał średnio 10.6 punktów, 7.8 zbiórek oraz 2.1 asysty na mecz spędzając zazwyczaj 25 minut na parkiecie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 20.02.2023 / 23:43, *.autocom.pl

Wróci na play off oby w dobrej formie i te występy zdecydują czy zostanie dłużej. A wcześniej więcej minut dostanie Sadowski i oby pokazał że jest dobrym środkowym nie tylko na drugą ligę

odpowiedz
p10 - 21.02.2023 / 09:16, *.orange.pl

@ws : Pechowy ten Grosell od początku. Przyszedł bez formy - teraz kontuzja. Może na playoff coś ruszy.

Sadowski zaś powinien się w 1 lidze ogrywać - bo w 2-giej ildze postępu nie zrobi. Wróci Kulka, więc 2 centrów będzie w teorii. Tak samo Kołakowski - w 1 lidze mogliby stanowić istotne punkty w zespołach. U nas trenując tylko - bez minut gry nie rozwiną się tak szybko jak gracze w słabszych klubach PLK. Tylko trzeba nawiązać współpracę z jakimś klubem by móc wypożyczać graczy na 1-2 sezony.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.