Kacper Tobiasz po meczu z Piastem - fot. Mishka / Legionisci.com

Kilka tygodni przerwy Tobiasza

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatniej akcji meczu z Piastem Gliwice urazu doznał bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz. W 9. minucie doliczonego czasu gry Michał Kaput dośrodkował w pole karne stołecznego zespołu, wychodzący do piłki Damian Kądzior zderzył się z Tobiaszem. Obaj zawodnicy padli na murawę i długo się z niej nie podnosili. Sędzia po chwili zakończył spotkanie, ale golkiper Legii z grymasem bólu na twarzy długo trzymał się za bark.

Wstępna diagnoza mówi, że legionistę czekają 3-4 tygodnie przerwy - na pewno nie zagra w najbliższym spotkaniu z Widzewem Łódź.

W tej sytuacji jego miejsce między słupkami najprawdopodobniej zajmie Dominik Hładun, który od początku rundy wiosennej pełni rolę drugiego golkipera. W kadrze meczowej zastąpił on Cezarego Misztę, który jesienią był numerem dwa.

WYNIKI SONDYKto powinien zastąpić Kacpra Tobiasza w bramce w meczu z Widzewem?