Łukasz Koszarek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Polska 87-72 Austria. Pożegnanie Koszarka

źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski wygrała 87-72 (26-21, 31-17, 14-19, 16-15) z Austrią w ramach prekwalifikacji do EuroBasketu 2025. W zespole biało-czerwonych wystąpił Łukasz Koszarek, dla którego był to 211 występ w kadrze i jednocześnie pożegnanie z reprezentacją w roli zawodnika. Gracz Legii Warszawa spędził na parkiecie niespełna 12 minut i w tym czasie zdobył 2 punkty (1/7 z gry) oraz zaliczył 3 przechwyty oraz 1 stratę.

Kolejnym rywalem zespołu Igora Milicia będzie Szwajcaria, spotkanie odbędzie się w niedzielę na wyjeździe.

Skrót meczu Polska - Austria
Pożegnanie Łukasza Koszarka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
grzesiek - 24.02.2023 / 10:52, *.centertel.pl

1/7 z gry czas najwyższy kończyć

Ale za przeszłość i za wspaniałe 3 pkt rzuty ogromne brawa i podziękowania.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.