REKLAMA

Boks

Wyniki legionistów w Dracula Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięciu pięściarzy Legii wystartowało w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju bokserskim w rumuńskim Arad - Dracula Open. Niestety wszyscy legioniści przegrali swoje walki. Mike Drużga w kat. -60 kg przegrał, wygraną wydawało się walkę, z Ukraińcem, Arturem Kuzmenko (stosunkiem głosów sędziów 1-4). Olaf Szcześniak (kat. -75kg) pomimo bardzo dobrej postawy, przegrał w kat. -75kg z aktualnym mistrzem Świata juniorów, Uzbekiem Fazlidinem Erikimboevem (0-5).

Maciej Marchel zadebiutował w barwach Legii (kat. -63,5 kg) w rywalizacji z Rumunem, Claudio Stroe, przegrywając 0:5. Kamil Wójcik w kat. -80kg przegrał 2:3 z Rumunem, Matei Nastasciuciem. Rafał Marcinek w kat. -75kg przegrał z Węgrem, Varadim Sandorem (0:5).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.