Ponad 800 fanów Legii pojawiło się w Sosnowcu na meczu Zagłębia z GKS-em - fot. zaglebie.sosnowiec.pl
REKLAMA

Liczna grupa legionistów na otwarciu nowego stadionu w Sosnowcu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę, przy okazji meczu Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Katowice, otwarty został nowy stadion naszych przyjaciół, który znajduje się w zupełnie nowym miejscu - na Górce Środulskiej. Na premierowym meczu sosnowiczan stawiła się liczna, 800-osobowa grupa kibiców Legii Warszawa. Legioniści zajęli miejsca w B2, wywieszając flagi "Teddy Boys 95" i "Warsaw Fans Hooligans". Ponadto w młynie Zagłębia zawisła flaga "Legia" (wzór z Boras), która regularnie pojawia na meczach w Sosnowcu, a w drugiej połowie zawisła flaga "HKS" bielańskiego Hutnika.

Spotkanie Zagłębia z GKS-em obejrzało 11,6 tys. kibiców - dokładnie taką pojemność ma ArcelorMittal Park, jak nazywa się oficjalnie nowy stadion naszych przyjaciół. Niestety, decyzją prezydenta Sosnowca, meczu nie mogli zobaczyć kibice gości. W drugiej połowie grupa Nuovi Ultras'19 zaprezentowała oprawę składającą się z transparentu "Pamiętniki z wakacji", malowanej sektorówki i kilkunastu rac.
fot. zaglebie.sosnowiec.pl


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.