Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Liczymy na finał i na zdobycie pucharu

źródło: Polsat Sport

- Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa. Nie ukrywam, że traktowaliśmy ten mecz z respektem. Przyjechaliśmy tu z szacunkiem do rywala. Wynik 3-0 jest adekwatny, ale szacunek dla drużyny gospodarzy, że chciała grać w piłkę. Nasza przygoda w Pucharze Polski będzie jeszcze trochę trwać. Liczymy na finał i na zdobycie pucharu - powiedział po meczu z Lechią Zielona Góra kapitan Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.

- Nie wiem, co było w głowach poprzednich rywali Lechii. My podchodziliśmy do meczu z szacunkiem, ale pewni siebie. Wiedzieliśmy, na co nas stać, chcieliśmy dominować. Naszym obowiązkiem było zwycięstwo tutaj. Szacunek, że Lechia doszła do ćwierćfinału, że pokonała 2 ekstraklasowe zespoły. Na pewno to było fajne wydarzenie tutaj dla ludzi.

- Dobrze nam się mecz ułożył. Na pewno byłoby trudniej, gdyby wynik 0-0 utrzymywał się dłużej i zostało mniej czasu. 2 strzelone w pierwszej połowie bramki trochę uspokoiły spotkanie, ale Lechia walczyła do końca i stwarzała sytuacje i starała się strzelić bramki.

- Myślę, że był niewielki rykoszet przy mojej bramce. Poza tym nie byłem pewien, czy Paweł nie był na spalonym i czy zostanie ona uznana. Najważniejsze jednak, że jesteśmy w półfinale. Zostały nam jeszcze 2 mecze do zdobycia pucharu i na kogo byśmy nie trafili, musimy być przygotowani w 100%.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Urs72 - 01.03.2023 / 18:39, *.chello.pl

A na co ma liczyć ? Jak g..... Wywalczą w sezonie 22/23 to g...... Dostaną premie razem z Kosta na czele

odpowiedz
Arek - 28.02.2023 / 17:22, *.tpnet.pl

To dawać tam po ten puchar.

odpowiedz
antek - 28.02.2023 / 15:22, *..

leniwy grajek

odpowiedz
Wycior - 28.02.2023 / 16:14, *.vectranet.pl

@antek: głupi wpis

odpowiedz
Haha - 28.02.2023 / 16:17, *.t-mobile.pl

@antek: żenujący komentarz nikogo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.