REKLAMA

Łyżwiarstwo

Dwa puchary legionistów w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwa puchary zdobyli panczeniści Legii podczas finałowych (piątych w tym sezonie) zawodów Pucharu Polski rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim. Złoty medal w klasyfikacji generalnej na 3000m zdobył Karol Karczewski, a w kobiecym biegu drużynowym triumfowała legijna ekipa w składzie: Victoria Szewczyk, Zofia Szombara, Julia Jaroszewicz, Urszyla Dymkowska.

W ostatniej edycji PP, w wyścigu na dystansie 500 metrów zwyciężył Mateusz Kania z wynikiem 37.21 sekundy, ale w klasyfikacji generalnej triumfował Szymon Hostyński z Górnika Sanok.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.