Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Przetrwaliśmy dziś ciężkie chwile

Mikołaj Ciura, źródło: C+ Sport

- Nacierpieliśmy się dziś trochę. Wygraliśmy po ciężkim spotkaniu. Graliśmy w osłabieniu, ale umiejętnie się broniliśmy. Mamy też jednego gremlina w drużynie. Bardzo fajnie Rafał wygląda i na pewno sprawimy mu nowe ząbki (śmiech). Bardzo cieszy to zwycięstwo, bo zawsze ciężko się nam tu grało. Wywozimy ważne trzy punkty, które zdobyliśmy grając jednego mniej - powiedział po zwycięstwie z Górnikiem Zabrze obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk- Górnik przegrywał 0-1 i pewnie padło kilka mocnych słów w ich szatni. Walczą o utrzymanie i wiedzieliśmy, że ruszą na nas. Wiedzieliśmy, że będą starali się pressować i atakować. Najważniejsze, że przetrwaliśmy te ciężkie chwile. Cieszy ważne zwycięstwo i to, że utrzymaliśmy czyste konto.

- Pan sędzia chyba sam nie wiedział, co zrobić w tej sytuacji z Rafałem. Dla mnie, gdy ktoś uderza przeciwnika i wybija mu dwa zęby, to jest to czerwona kartka. Sędzia dziwnie to zinterpretował. Może odpocznie sobie od naszych spotkań, bo wiemy jak wyglądały również poprzednie z jego udziałem. Dla nas najważniejsze są trzy punkty i nie chcę już więcej komentować dzisiejszego sędziowania.

- Wiemy, jaka jest strata do Rakowa. Powtarzam chłopakom, że już grałem i zdobywałem mistrzostwa z podobną stratą, dlatego cały czas w to wierzymy. Musimy patrzeć na siebie. Jeżeli będziemy wygrywać, to będzie szansa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Single malt - 05.03.2023 / 23:06, *.wawtel.pl

Teraz się okazuje, ze Augustyniak już te zęby miał kiedyś wybite i miał je teraz na zawiasach tylko. Bo też za bardzo wesoły po meczu wyglądał. Ale czerwona i tak wg mnie powinna być. A przed przerwą dla Murzynka również.

odpowiedz
Andrzej - 05.03.2023 / 18:43, *.tpnet.pl

Brawo Jędza . oprócz jednego błędu - bardzo dobry mecz zagrałeś . Pozdro bracie ( L ) .

odpowiedz
13 - 05.03.2023 / 06:31, *.216.43

Jedzą!!!!!! Jazda z kur....!!! Prawdziwy Jedzą powraca!

odpowiedz
Źródło - 05.03.2023 / 00:23, *.vectranet.pl

A to nie rozmowa z Canal+, Redakcjo?

odpowiedz
Michał - 04.03.2023 / 23:43, *.plus.pl

Jędza... jak ten Frankowski będzie sędziował na naszej Legii to niech zęby umyje.... miętową pastą bo może mu z paszczy... walić

odpowiedz
Rybasocho - 04.03.2023 / 23:17, *.t-mobile.pl

Brawo jędza! Konkretnie i dosadnie. To ty powinieneś być wciąż kapitanem. Brawo drużyna.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 04.03.2023 / 23:30, *.orange.pl

@Rybasocho: Tak kolego, Jedza kapitan, nie wiem komu była potrzebna ta zmiana,

odpowiedz
Donnarumma - 04.03.2023 / 23:45, *.inetia.pl

@Rybasocho: No nie, to by było niesprawiedliwe, powinien usunąć mu dwa z góry i dwa z dołu i zamontować mu w tą szparę gwizdek na stałe. Niech sobie trenuje gwizdanie non-stop. Wtedy to mizerna , ale jakaś kompensata.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.