REKLAMA

Kursy na mecz

W Zabrzu goli nie zabraknie?

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany - Wiadomość archiwalna

Najbliższy rywal Legii bardzo słabo rozpoczął rundę wiosenną. Zabrzanom udało się zdobyć trzy punkty dopiero w ostatniej kolejce, gdy w Mielcu pokonali Stal 1-0. Wcześniej zanotowali 2 remisy i 2 porażki. Jesienią w starciu Legia - Górnik przy Łazienkowskiej 3 padł remis 2-2. Tydzień temu "Wojskowi" wywieźli trzy punkty z Gliwic. Czy podobnie będzie w sobotę pobliskim w Zabrzu? Według bukmacherów Fortuny faworytem meczu są podopieczni Kosty Runjaicia. Kurs na wygraną Legii wynosi ok. 2,4, a na zwycięstwo gospodarzy ok. 3,2.

KURSY NA GÓRNIK - LEGIA
FORTUNA:

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Górnikiem i Legią za każdym razem oglądaliśmy co najmniej 4 bramki. W maju 2022 w Warszawie mecz zakończył się wynikiem 5-3. Kurs na to, że i tym razem zobaczymy minimum 4 gole wynosi 3,3.


Pełna oferta zakładów na mecz Górnik - Legia

Wyniki ostatnich meczów Legii z Górnikiem
19.08.2022 - Legia 2-2 Górnik
06.05.2022 - Legia 5-3 Górnik
21.11.2021 - Górnik 3-2 Legia
27.02.2021 - Górnik 1-2 Legia
19.09.2020 - Legia 1-3 Górnik
14.06.2020 - Górnik 2-0 Legia

PROMOCJA FORTUNY: 3x zakład bez ryzyka na start!
Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jak to działa?
1. W momencie rejestracji otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od rejestracji. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
2. Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, tym razem do 200 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
3. Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz ostatni zakład bez ryzyka do 300 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.

Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 100/200/300 zł wraca na jego konto.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na niedzielny mecz Górnik - Legia.Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.