Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Doskwierają nam problemy

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Mierzyliśmy się z trudnym przeciwnikiem z góry ligowej tabeli. Robiliśmy, co w naszej mocy, aby postawić się zespołowi Avii. Zdołaliśmy wyszarpać rywalom jeden set, ale niestety tylko na tyle było nas stać. W decydującym o przedłużeniu dalszej walki secie zaważył jego początek. Łysikowski [zawodnik świdniczan – przyp. LL!] trafił kilka bardzo mocnych serwisów. Poszła seria, której nie dało się już odrobić.
Przed rywalizacją z drużyną KPS Siedlce będziemy starali się robić swoje, choć niestety doskwierają nam problemy. Nie ma z nami atakującego – Bruno Romanutti rozwiązał swoją umowę z klubem, a był nam bardzo potrzebny. Obecnie pozostaliśmy z jedynym atakującym. Nie mamy w zasadzie jak potrenować szóstek. Być może uda się zaprosić kogoś na treningi, choć to wcale nie jest łatwe. Mam nadzieję, że mimo wszystko pokażemy charakter, że w Siedlacach zagramy lepiej i że przywieziemy z wyjazdu jakieś punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
smutne - 08.03.2023 / 15:09, *.vectranet.pl

Oj Krzysiu, wracają do Nas na Wolę. Po co Ci to było...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.