REKLAMA

Zapasy

Brąz Zawadzkiego na MP U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Janowie Lubelskim rozegrano mistrzostwa Polski juniorów (U-20) w zapasach w stylu klasycznym. Brązowy medal w kat. -87kg wywalczył zapaśnik Legii Warszawa, Daniel Zawadzki.

W decydującej o medalu walce, legionista pokonał Filipa Błaszczyka (Łódzka Akademia Zapasów) 3-1. Wcześniej Zawadzki wygrał trzy pojedynki i zaliczył jedną porażkę. Zapaśnik naszego klubu pokonał Szymona Dziewita (Stow. Centrum Sir Staszów) 5-0, Andreę Ratajczaka (MKZ Unia Racibów) 4-1 oraz Konrada Mrozowicza (ZTS Sokół Lublin) 5-0, a przegrał z Patrykiem Robaszkiem (AKS Piotrków Tryb.)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.