fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu z Czarnymi Słupsk

Redakcja, źródło: Polsat Sport

Koszykarze Legii wygrali 86-73 z Czarnymi Słupsk. Choć ostateczny wynik tego nie oddaje, to stołeczny zespół zdominował rywali. Do przerwy różnica wynosiła 31 punktów na korzyść legionistów. Warszawski zespół umiejętnie dzielił się piłką, a odpowiedzialność za zdobywanie punktów rozłożyło się na kilku graczy w zespole. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Skrót meczu Czarni Słupsk - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.