Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hładun w jedenastce 23. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W sobotę Legia Warszawa zwyciężyła 1-0 z Górnikiem Zabrze w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Po tym meczu jeden zawodnik stołecznej drużyny trafił do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżniony został Dominik Hładun. Dla bramkarza Legii jest to pierwsze takie wyróżnienie.



Hładun niejednokrotnie uratował "Wojskowych" przed stratą bramki. Między innymi dzięki jego kilku imponującym interwencjom legionistom udało się zdobyć trzy punkty. Golkiper zanotował świetne wejście do bramki Legii i teraz chyba nikt nie kwestionuje sensu jego transferu do klubu.

Jedenastka 23. kolejki

Dominik Hładun (Legia) - Otar Kakabadze (Cracovia), Piotr Malarczyk (Korona), Ariel Mosór (Piast), Pedro Rebocho (Lech) - Władysław Koczerhin (Raków), Maciej Żurawski (Warta), Jean Carlos (Raków) - Michał Skóraś (Lech), Adam Zrelak (Warta), Kristoffer Velde (Lech)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Aejao - 07.03.2023 / 21:25, *.chello.pl

Wygląda na to,że mamy "jedynkę"

:)

odpowiedz
Kamień - 07.03.2023 / 20:21, *.chello.pl

Według kogo ta jedenastka? Bo widziałem kilka i w żadnej nie było Hładuna...

odpowiedz
exsa - 07.03.2023 / 19:16, *.orange.pl

Jak najbardziej zasluzyl !!!!

odpowiedz
bronek49 - 07.03.2023 / 16:35, *.chello.pl

szkoda mi młodych bramkarzy Legii ale w tej chwili Dominik jest bramkarzem 1.

odpowiedz
Lewik - 07.03.2023 / 16:24, *.mm.pl

Brawo Hładi !!! Ręcznik promowany Czaruś ucz się jak sie powinno bronić i najlepiej jak najdalej od Legii !

odpowiedz
ebac skundlonego przygłupa w papilotach - 07.03.2023 / 16:05, *.lewtelnet-access.de

Dominik, szacun.
Dajesz radę po tak długiej przerwie, popraw jeszcze celność wybić a po sprzedaży Kacpra nikt nie będzie myślał o nowym bramkarzu.

To jest nagroda za to że ciężko pracowałeś i nie narzekałeś.
Życzę Ci mistrzostwa z Legią, świetnych meczów w europejskich pucharach i transferu do bogatego klubu. Zasłużyłeś swoją postawą i umiejętnościami.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.03.2023 / 14:25, *.214.95

brawo !!! super

odpowiedz
Wyrwikufel - 07.03.2023 / 13:56, *.netfala.pl

Dominik już prawie dorównuje Miszcie. Jeszcze trochę progresu i obycia w bramce jakie posiada Czarek to na stałe zagości jako drugi bramkarz Legii.

odpowiedz
Prawus - 07.03.2023 / 16:21, *.mm.pl

@Wyrwikufel: Dominik prawie dorównuje Miszcie ??? Serio dobry żart hehe Dominik zjada ręcznika Miszte

odpowiedz
Januszek - 07.03.2023 / 13:42, *.chello.pl

Chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie postawi na tego pajac co sobie wybiega do polowy boiska i pajacuje po kazdej bramce puszczonej

odpowiedz
Bie(L)any - 07.03.2023 / 14:00, *.lsas.aero

@Januszek:
Pytanko kto jest pajacem ?
Bo wg Kibiców Legii Hładun najlepszy w meczu z górnikiem...?

odpowiedz
Januszek - 07.03.2023 / 15:47, *.chello.pl

@Bie(L)any: Pajacuje tobiaszek wychodzac na srodek boiska... sorry on nie bedzie drugim Borucem

odpowiedz
Arek - 07.03.2023 / 19:18, *.tpnet.pl

@Bie(L)any: na Twoje pytanie odpowiadam. Mianowicie, januszek.

odpowiedz