Adam Majewski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Majewski: Głównym celem zdobycie gola

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Przed tym spotkaniem nie trzeba nikogo motywować. Oczywiście, nie chodzi tylko o Legię, ale wiemy, że Legia jest czołową drużyną. Na jej stadionie jest wspaniała atmosfera, jako zawodnik miałem okazję występować w tym klubie 3 czy 4 lata, więc wiem, jak to jest - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Stali Mielec, Adam Majewski.

- Patrząc na naszą sytuację w tabeli, jak punktowaliśmy w ostatnich meczach, nie trzeba nikogo mobilizować. Każdy jest świadomy sytuacji. Podchodzimy do tego spokojnie. Wiemy, jak wygląda sytuacja. Jesteśmy zmobilizowani, jedziemy do Warszawy powalczyć o punkty.- Mamy zarys tego, jak mecz będzie wyglądał i jak będziemy chcieli grać. Nie rozważamy zmiany ustawienia na to spotkanie. Paradoksalnie, mimo naszej znikomej zdobyczy punktowej, czyli żadnej w trzech ostatnich meczach, nasza gra nie wygląda aż tak źle. Cały czas trwa proces budowy drużyny, niektórzy zawodnicy nadal są wdrażani do zespołu. To nie jest naszym problemem, ale nieprawdopodobny zbieg sytuacji, brak szczęścia. Stwarzamy sytuacje, ale ich nie wykorzystujemy, a do naszej bramki wpadają gole po prostych błędach. Są kontrowersje VAR praktycznie w co drugim meczu. Legia jest na 2. miejscu w tabeli, nie przegrała jeszcze w tym roku, ma pewność siebie, walczy o mistrzostwo Polski. My walczymy o coś innego. Przeanalizowaliśmy przeciwnika, wiemy jak chcemy grać, mamy plan na ten mecz i mam nadzieję, że uda się go zrealizować. Naszym celem jest przede wszystkim zdobycie gola, bo to umożliwi zdobycie punktów.

- Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, poza Marcinem Flisem, który pauzuje za kartki. Bartłomiej Ciepiela nie może zagrać ze względu na zapis w kontrakcie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
beefcake - 10.03.2023 / 12:55, *.orange.pl

Bardzo lubię tego trenera! Panie Adamie szacuneczek należny!

odpowiedz
Tsubasa - 10.03.2023 / 07:19, *.aster.pl

Panie Trenerze wy strzelicie gola mało tego wy ten mecz wygracie!

odpowiedz
John - 10.03.2023 / 09:57, *.net4me.pl

@Tsubasa : każdy może sobie pomarzyć. TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
13 - 09.03.2023 / 20:35, *.122.42

Legio! I tym razem mówię do CAŁEJ LEGII! Nawet kucharzy w przydrożnym kiosku...
Musisz to wygrać!

odpowiedz
lucho_83 - 09.03.2023 / 10:21, *.virtuaoperator.pl

"...Naszym celem jest przede wszystkim zdobycie gola..." Niedługo celem piłkarzyków będzie wyjście na boisko.....

odpowiedz
Słoiczki - 09.03.2023 / 13:22, *.play-internet.pl

@lucho_83: strzelili jedną bramkę w tym roku to jaki cel niby mają mieć? Bije od ciebie warszawska mądrość odrazu widać

odpowiedz
Arek - 09.03.2023 / 18:02, *.tpnet.pl

@Słoiczki : za to z Ciebie bije głupota. I to też widać. Spadaj!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.