REKLAMA

OFMC

OFMC: Zielone bluzy Wartości to podstawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa OFMC przygotowała nową odsłonę bluz z kapturem "Wartości to podstawa" - tym razem w kolorze wojskowym. Cena: 170 złotych plus ew. wysyłka 25 zł. Zapisy prowadzone są do 17 marca na forum kibiców, obowiązuje przedpłata na konto. Bluzy będą gotowe przed kwietniowym wyjazdem do Legnicy.

Tradycyjnie, całkowity zysk przeznaczony zostanie na cele związane z upamiętnianiem przez kibiców Legii rocznic patriotycznych ważnych dla Warszawy i Polski (wieńce i znicze), pomoc Kombatantom oraz tegoroczne obchody Powstania Warszawskiego.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
oLaf - 12.03.2023 / 12:36, *.vectranet.pl

bluzy fajne! Tylko przy znaku "sierp i młot" bym wydłużył lub pogrubił przekreślenie bo obecnie wygląda jakby to był element znaku, "jakby nic się nie stało"... nie widać że się z tym nie zgadzamy.

odpowiedz
exsa - 10.03.2023 / 09:50, *.orange.pl

Troche przydrogie ale ladne !!!!

odpowiedz
biaLy - 09.03.2023 / 19:45, *.tpnet.pl

Super!!! Tak ma być!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.