Kamil Szewczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szewczyk: Problemy z zagrywką i przestojami w grze

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Kamil Szewczyk: Siedlce lepiej popracowały od nas w zagrywce. To kolejny mecz, w którym przeciwnik uzyskuje nad nami przewagę w tym elemencie gry. Dodatkowo przydarzają nam się zbyt częste, kilkupunktowe przestoje, po których trudno jest odwrócić set na naszą korzyść.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda sytuacja w tabeli, ale chcemy wycisnąć jeszcze jak najwięcej z tego sezonu i urwać jak najwięcej punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.