KKS Kalisz na meczu 1/4 finału PP ze Śląskiem - fot. KakaeSiacy
REKLAMA

W Kaliszu sprzedają bilety na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

KKS Kalisz rozpoczął sprzedaż biletów na spotkanie 1/2 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, które rozegrane zostanie 4 kwietnia. Pierwszeństwo w zakupie biletów będą mieli posiadacze karnetów na rundę wiosenną.

Posiadacze abonamentów za bilet zapłacą 40 złotych (ulgowe i normalne), a istnieje także możliwość nabycia karnetu na wiosnę (60 zł ulgowe, 120 zł normalny) oraz biletu na mecz z Legią. Otwarta sprzedaż wejściówek rozpocznie się w sobotę, 18 marca i bilety kosztować będą wówczas 50 (ulgowe) i 70 złotych (normalne).

Stadion KKS-u Kalisz może pomieścić 8166 widzów, w tym 400 kibiców gości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.