Olimpia Elbląg na wyjazdowym meczu ze Stomilem - fot. zksolimpiaelblag
REKLAMA

Dwustu legionistów wspierało Olimpię w Olsztynie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas sobotniego meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg, naszych przyjaciół z Elbląga wspierało 200 fanów Legii Warszawa. Olimpijczycy wraz z legionistami i delegacją Zagłębia Sosnowiec wypełnili sektor gości do ostatniego miejsca. W drugiej połowie spotkania ultrasi ZKS-u zaprezentowali oprawę składającą się z transparentu, malowanej sektorówki i pirotechniki. Podczas prezentacji oprawy, miała miejsce interwencja ochrony, która próbowała (nieskutecznie) zapobiec odpaleniu środków pirotechnicznych.W efekcie doszło do krótkiej awantury, a w stronę kibiców skierowano spore ilości gazu. Na boisku padł bezbramkowy remis. Piłkarze Olimpii walczą o awans do I ligi.

Za dwa tygodnie, podczas przerwy reprezentacyjnej, nasi przyjaciele z Elbląga zagrają mecz ligowy w Pruszkowie, na który już dziś serdecznie zapraszamy.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.