Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Powinniśmy mieć ambicje, żeby być coraz lepszym

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): Kolejny raz zagraliśmy ciężki mecz. Przeciwnik grał z pasją, determinacją i intensywnie od samego początku. Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Wiele osób w naszym mieście myślało i mówiło już o następnym meczu z Rakowem, ale my byliśmy skupieni bardzo mocno wyłącznie na tym spotkaniu. Takie mecze nie są łatwe do grania. Mamy szacunek do rywala, ale to jak graliśmy od początku, pokazało, że byliśmy gotowi na wygraną w tym meczu.Osiągnęliśmy serię 15 meczów bez porażki, po raz pierwszy w sezonie wygraliśmy 3 mecze z rzędu. To fantastyczna faza sezonu dla nas. Jesteśmy szczęśliwi, będziemy skupieni na kolejnym spotkaniu, ale teraz mamy kilka dni na odpoczynek. Chłopaki zasłużyli na to, żeby się wyciszyć, zregenerować. Od wtorku zaczynamy już normalny tydzień pracy, przygotowania z pełną pasją, dobrą atmosferą i duchem drużyny do kolejnego ważnego spotkania.

Radomiakowi życzę wszystkiego dobrego na resztę sezonu. Wielkie podziękowania dla naszych kibiców za wsparcie.

52 punkty to świetny rezultat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracowaliśmy dzień po dniu, żeby przenieść to co ćwiczymy na treningach na mecze i krok po kroku widać rozwój zespołu. Latem, na początku sezonu stworzyłem sobie wielki obraz tego, jak chcemy grać, jakie kroki chcemy poczynić, ale nie skupialiśmy się na tym, ile punktów chcemy zdobyć. Myśleliśmy o całym procesie. To było najważniejsze. Nadal jesteśmy w fazie budowy i rozwoju. Musimy grać lepiej, wejść na wyższy poziom. Jesteśmy Legia, powinniśmy mieć ambicje, żeby być coraz lepszym.

Zawsze mamy takie same zadania, żeby wygrywać, ale jeśli chodzi o styl, każdy może mieć własną opinię na ten temat. Jesteśmy na dobrej drodze. 52 zdobyte punkty pokazują jakość obecnego zespołu.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Olaf - 19.03.2023 / 19:08, *.aster.pl

Na mecz z łachem, Legia powinna rzucić biały ręcznik.

odpowiedz
13 - 19.03.2023 / 17:22, *.205.43

Jak dla spisujesz się bardzo dobrze. Legia gra co raz lepiej. Uratowałeś Nas. Teraz utrzymaj i podnieś poziom. Za rok dostaniesz więcej kasy i tak rok za rokiem.

odpowiedz
13 - 18.03.2023 / 14:39, *.226.208

Raków Kraksa 0 2

odpowiedz
Arek - 18.03.2023 / 12:08, *.tpnet.pl

I za dwa tygodnie, hit sezonu.

odpowiedz
Biała siła - 18.03.2023 / 00:26, *.t-mobile.pl

To jeszcze nie macie ,????

odpowiedz
Jacek Legia - 17.03.2023 / 23:34, *.lyse.net

Bardzo dobra robota trenerze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.