REKLAMA

Boks

Starty legionistów w 81. Warszawskiej Grandzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend w Legia Fight Club obyły się zawody Warsaw Boxing Cup, połączone z 81. Warszawską Grandą na pięści, która miała miejsce dzień później. Podczas tego wieczoru, w LFC odbyło się walk towarzyskich oraz 9 walk w ramach meczu zawodników z Polski i Islandii - klubu Bogatyr Boxing Team Reyklavik.

W meczu startowali wyróżnieni zawodnicy startujący podczas zeszłorocznej edycji Warszawskiej Grandy na pięści. Polacy wygrali 14-4, choć cztery punkty jako pierwsi zdobyli Islandczycy.

Damian Kęska (LFC) pokonał (3:0) Marcina Deleckiego (Knockout Bielany), w kat. -67kg. Szymon Brząkała (LFC) pokonał (3:0) Szymona Dębiaka (Wisłok Rzeszów) w kat. -67kg. Mateusz Konaszczyc przegrał (1:2) z Danielem Roszkowskim (Top Team Łapy) w kat. -80kg.

W meczu Polska, Islandia, Karol Majewski (LFC) przegrał (0:3) z Viktorem Zoegą, w kat. -67kg. Michał Zawistowski (KB Legia) pokonał (3:0) Janisa Butkevicsa w kat. -80kg. Paweł Michalik (LFC) pokonał (2:1) Emira Kadriego w kat. -92kg. Hubert Łąkowski (LFC) pokonał (3:0) Einarssona Gudlaugura w kat. +92kg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.