Marin Zarzeczny (pierwszy z lewej) i Maciej Adamkiewicz (pierwszy z prawej) - fot. Legia3x3.com
REKLAMA

Dwóch legionistów w szerokiej kadrze Polski 3x3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników Legii Lotto 3x3 znalazło się w szerokim składzie seniorskiej reprezentacji Polski, którą czekają Mistrzostwa Świata w Wiedniu (30 maja - 4 czerwca), eliminacje do Mistrzostw Europy w Bratysławie (10-11 czerwca), Igrzyska Europejskie w Krakowie (21-24 czerwca) oraz Mistrzostwa Europy w Jerozolimie (5-7 września).

W liczącej 22. zawodników szerokiej kadrze znaleźli się Marcin Zarzeczny i Maciej Adamkiewicz z Legii Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.