Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Zawodnicy chcą się jeszcze bić o utrzymanie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Chłopakom należą się gratulacje za występ przeciwko Gwardii Wrocław. Zostawiliśmy kawał zdrowia na boisku i prezentowaliśmy bardzo wysoki poziom gry. Nie mieliśmy się czego wstydzić. Niestety, w tie-breaku na przewagi górą okazali się bardziej doświadczeni rywale.
Gdybyśmy grali w poprzednich spotkaniach w taki sposób, w jaki zaprezentowaliśmy się w rywalizacji przeciwko wrocławianom, to być może moglibyśmy nieco spokojniej myśleć o kwestii utrzymania się. To wszystko nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Naprawdę nie odpuszczamy meczów, ale borykamy się z różnymi problemami. Cała sytuacja jest o tyle trudna, że tworzymy młodą drużynę, zbudowaną niemal od podstaw, która dodatkowo została osłabiona w trakcie sezonu odejściem dwóch podstawowych zawodników. Wahania formy stanowią zatem coś naturalnego.
Brawa dla siatkarzy, że nie odpuścili tej końcówki i pokazali, że w kolejnych meczach chcą się jeszcze bić o utrzymanie.
Przed nami wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego. Chłopcy już w pierwszym meczu w naszej hali pokazali bardzo dobrą grę przeciwko zespołowi Lechii. Mamy nadzieję, że po pojedynku z Gwardią pójdziemy za ciosem i że w sobotę przywieziemy z Tomaszowa jakieś punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.