Michał Kozłowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kozłowski: Rywale prezentowali się od nas lepiej w końcówkach setów

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Michał Kozłowski: Spotkanie z Gwardią było bardzo zacięte. Niedużo nam zabrakło, aby wygrać ten pojedynek. Trzeba jednak przyznać, że począwszy od trzeciego seta rywale lepiej prezentowali się w końcówkach w porównaniu z nami. My traciliśmy głupie punkty przy zagrywce czy w ataku. Widać było, że wrocławianie byli bardziej doświadczeni i wytrzymali końcówki setów. My niestety nie daliśmy rady.
Spotkanie z pewnością mogło się podobać kibicom. Było dużo wymian piłek i naprawdę graliśmy jak równy z równym, ale niestety w końcówkach, o których wspomniałem, zespół z Wrocławia „odjechał” nam i ciężko było to nadrobić.
Konfrontacja z Lechią Tomaszów Mazowiecki z pewnością będzie trudną potyczką, ale podejdziemy do tego meczu tak jak do każdego innego, tzn. nie poddamy się i będziemy chcieli zwyciężyć do samego końca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.