Bartosz Slisz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Mogliśmy strzelić dużo więcej

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Pierwsza połowa była zdecydowanie pod nasze dyktando, stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Niestety, wykorzystaliśmy tylko jedną, choć wydaje mi się, że mogliśmy strzelić dużo więcej. Były dogodne sytuacje. Na drugą połowę Radomiak wyszedł wyższym pressingiem, miał więcej posiadania piłki i ta druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Jesteśmy jednak gotowi na taką grę, żeby się cofnąć i grać z kontry. Ta druga bramka to efekt niższej obrony i kontrataków - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Bartosz Slisz.- Boisko nie było najlepsze, nie do końca pozwalało dobrze grać w piłkę. Mimo wszystko, dawaliśmy sobie radę w pierwszej połowie. Radomiak nas nie zaskoczył, może my sami zaskoczyliśmy siebie pozytywnie w pierwszej połowie.

- Chcemy trzymać się Rakowa. Oni też są pod małą presją przed kolejnym spotkaniem. To oni muszą wykonać swoją robotę, a za 2 tygodnie gramy mecz pomiędzy sobą. To będzie ważne spotkanie. Fajnie, jakby Raków stracił jakieś punkty, byliby wtedy pod większą presją przed meczem z nami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Kato - 19.03.2023 / 22:05, *.intelly.pl

O ile Bartek gra w ostatnich meczach zadowalająco, to niesłychanie irytuje mnie jego coraz częstsza dyskusja z sędziami i pretensje do rywali.
Powinien się skupić na grze.

odpowiedz
Yaro - 20.03.2023 / 09:32, *.centertel.pl

@Kato: Zbyt wiele czasu spędza z Josue :-)

odpowiedz
Robin(L) - 18.03.2023 / 09:26, *.t-mobile.pl

Chłop całkowicie odleciał wcześniej opowiada że jest gotowy na reprezentację na mocniejszą ligę itd teraz gada o tym że sami siebie zaskoczyli pozytywnie gra marudzi na boisko ale ono było dla obu drużyn takie samo przecież...
Z tym zaskakiwaniem to można wywnioskować ze panowie piłkarze nie wiele od siebie wymagają skoro wczorajszy mecz ich zaskoczył pozytywnie...... ..
POLECAM TAKIEGO SŁODKIEGO BATONIKA Z REKLAMY BO ZACZYNA PAN GWIAZDOZYC!!!

odpowiedz
Arek - 18.03.2023 / 12:18, *.tpnet.pl

@Robin(L) : sam chyba odlatujesz, dlatego odstaw co bierzesz. Chłop stwierdził fakt i tyle. Boisko było suche i nie tylko on tak twierdził. A że powiedział coś o kadrze, cóż. Każdy ma ambicje, a to chyba nie jest zła cecha. Tym bardziej, że akurat teraz gra całkiem dobrze.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.