fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Sparing: Legia Ladies 6-1 FUKS Pułtusk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2022/23, zawodniczki Legia Ladies pewnie pokonały na bocznym boisku przy Łazienkowskiej, IV-ligowy FUKS Pułtusk. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Marta Chmielewska, Amelia Przybylska 2, Aleksandra Kurzelowska, Aneta Wasiak i Julia Jasińska.W najbliższą sobotę legionistki rozegrają mecz ligowy z AKS-em Zły, który również odbędzie się na bocznym boisku Legii. Nasz zespół po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce, z zaledwie punktem straty do lidera, Królewskich Płock. Tylko zwycięzca zapewni sobie awans do II ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
exsa - 20.03.2023 / 18:13, *.orange.pl

Oby takie wyniki byly w lidze - powodzenia !!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.