REKLAMA

Snooker

Wyniki legionistów na MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Malcie odbyły się Mistrzostwa Europy z snookera. W rywalizacji U-16 startował Oliwier Niziałek z Legii, który zakończył rywalizację po dwóch meczach fazy grupowej. W kategorii U-18 oraz U-21 startował Jakub Makowski, który w U-21 był o jedną partię od awansu do fazy pucharowej, ale ostatecznie również zakończył rywalizację na fazie grupowej.

Wyniki U-16:
Oliwier Niziałek 0-2 Daniel Boyes (Anglia)
Oliwier Niziałek 0-2 Tadija Matijasevic (Serbia)

Wyniki U-18:
Jakub Makowski 0-3 Filips Kalniņš (Łotwa)
Jakub Makowski 1-3 Pyry Salama (Finlandia)
Jakub Makowski 1-3 Aaron Smith (Irlandia)

Wyniki ME U-21:
Jakub Makowski 0-3 Bulcsú Révész (Węgry)
Jakub Makowski 3-1 Darragh Arkinson (Irlandia Północna)
Jakub Makowski 2-3 Petro Sydorenko (Ukraina)REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.