fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

W sobotę rugbiści zagrają z Arką Rumia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 rugbiści Legii Warszawa rozegrają pierwsze wiosenne spotkanie I ligi przed własną publicznością. Mecz z Arką Rumia odbędzie się na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku 11 na Bemowie.

Zespół Arki po siedmiu kolejkach obecnego sezonu plasuje się o jedną lokatę wyżej od Legii - arkowcy mają na swoim koncie o jedno zwycięstwo więcej po tym, jak jesienne spotkanie z Hegemonem zostało zweryfikowane jako walkower. W pierwszym, niezwykle zaciętym meczu obu drużyn, Arka zwyciężyła 21-20.

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny! Bilety w cenie 20 złotych, nabywać można bezpośrednio przed meczem, przy wejściu na stadion.

Termin meczu: sobota, 25 marca 2023 roku, g. 17:00
Adres: ul. Obrońców Tobruku 11
Cena biletów: 20 złotychprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Siara - 23.03.2023 / 22:38, *.52.135

Dwie dychy? No to nieźle, Janusze biznesu chcą się nachapac, a na rugby to tam niewielu chodzi nawet za free

odpowiedz
Bolo - 23.03.2023 / 15:33, *.tpnet.pl

Z drogi Śledzie bo Legia jedzie ! Chłopaki , pokonajcie tę Arkę , wyprzedźmy ich w tabeli .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.