Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Będę robił wszystko, by do siebie przekonać

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jestem bardzo wdzięczny, że mogę trenować z drużyną Legii. Zrobię wszystko, by pomóc drużynie do końca sezonu, a potem zobaczymy co będzie dalej - mówi Walerian Gwilia, który od wtorku dołączył do zespołu Legii.

W bieżącym sezonie Gruzin ostatni raz na boisku pojawił się w sierpniu poprzedniego roku. W barwach Rakowa zagrał w jednym meczu ligowym (5. kolejka) oraz trzech spotkaniach eliminacyjnych Ligi Konferencji Europy.
- Pierwszą część sezonu straciłem z powodu urazu kolana. Miałem trochę problemów, ale teraz wszystko już jest w porządku, jestem na boisku i patrzę tylko do przodu. Czy będę miał dla chłopaków jakieś cenne wskazówki przed meczem z Rakowem? Będzie na to czas, na razie jestem skoncentrowany na treningach - mówi "Vako".28-letni pomocnik odszedł z Legii po mistrzowskim sezonie 2020/21, choć liczył wówczas na przedłużenie umowy. Po odejściu nie ukrywał, że mocno związał się z Warszawą i kibicami Legii. Czy teraz ma plany, by dłużej zostać w Legii?

- Oczywiście. Miałem inne możliwości na kontynuowanie kariery, ale wybrałem Legię, bo jest dla mnie bardzo ważna. Będę robił wszystko, by do siebie przekonać. Wszystko jest zależne ode mnie, a jak będzie? Życie pokaże - mówi zawodnik.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.