fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałkowe południe piłkarze Legii Warszawa rozpoczęli przygotowania do meczu na szczycie, który czeka ich już w najbliższą sobotę. Spotkanie z Rakowem Częstochowa na stadionie przy Łazienkowskiej 3 obejrzy komplet publiczności!

Fotoreportaż z meczu - 24 zdjęcia WoytkaDobra wiadomość jest taka, że na ten moment w sobotę sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji w zasadzie wszystkich zawodników, a dodatkowo nikt nie pauzuje za kartki. Indywidualne trenuje jedynie Blaz Kramer. Na pełnych obrotach ćwiczy już Kacper Tobiasz i może być brany do kadry na starcie z liderem. Kto stanie między słupkami bramki Legii? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie:

WYNIKI SONDYKto powinien stanąć między słupkami bramki Legii w meczu z Rakowem?
SUMA GŁOSÓW: 3186
START: 23.03.2023 / KONIEC: 01.04.2023Zanim zawodnicy wyszli na murawę, 40 minut ćwiczyli w siłowni. Po kilku dniach niezłej pogody ponownie w LTC dawał o sobie znać mroźny wiatr. Na murawie na początku czekała na nich krótka rozgrzewka pod okiem Stergiosa Fotopoluosa, następnie doskonalono podania, a głównym elementem była praca taktyką. Pod nieobecność Kosty Runjaicia treningiem dowodził Aleksandar Rogić.

W treningu wzięło udział 20 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Z drużyną trenował Walerian Gwilia, a zabrakło Jakuba Kisiela (w sobotę grał w meczu Legii II) oraz kadrowiczów: Filipa Mladenovicia, Igora Strzałka, Jana Ziółkowskiego, Jakuba Jędrasika i Filipa Rejczyka.

Mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godz. 17:30.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.