Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Postaramy się powalczyć o jakieś zwycięstwo na koniec

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Krzysztof Wójcik (trener Legii): W meczu z Astrą nie brakowało walki i za to chłopakom należą się brawa. Ci, którzy byli na meczu, mogli oglądać emocjonujące widowisko i widzieli, że zespół robił wszystko, żeby go wygrać. Niestety, stało się inaczej. Po raz kolejny, mimo dużych wysiłków, przeciwnik okazał się minimalnie lepszy.
Jakie są nastroje w zespole w związku ze spadkiem z ligi, można się domyślić. Teraz na gorąco to może nie najlepszy czas na podsumowania. Pozostały nam jeszcze dwa mecze do rozegrania. Postaramy się powalczyć o jakieś zwycięstwo na koniec. Wiadomo, że w tabeli nic się nie zmieni, ale trzeba grać do końca.
Na razie nie mieliśmy żadnych rozmów ani sygnałów od zarządu, co dalej. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Moja umowa z Legią się kończy, a za zawodników nie chciałbym się wypowiadać, chociaż wiem, że część znalazła już nowe kluby. Tym bardziej szacunek, że do końca robili, co tylko mogli, żeby Legia została w lidze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.