fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Wyniki 27. kolejki Ekstraklasy

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 27. kolejce futsalowej ekstraklasy Legia odniosła cenne zwycięstwo z Clearexem i znacznie przybliżyła się do utrzymania. Pewne zwycięstwo odniósł lider z Bielsko-Białej. Do końca fazy zasadniczej rozgrwek pozostały trzy kolejki i wygląda na to, że przed fazą play-off nie będzie już większych zmian w tabeli.

Wyniki 27. kolejki:
AZS UW Wilanów 1-2 Widzew Łódź
Rekord Bielsko-Biała 7-1 BSF Bochnia
Red Devils Chojnice 2-5 Jagiellonia Białystok
AZS UŚ Katowice 1-1 Piast Gliwice
Legia Warszawa 7-3 (2-2) Clearex Chorzów
Dreman Opole Komprachcice 2-6 Constract Lubawa
Futsal Leszno 1-3 Red Dragons Pniewy


Terminarz i wyniki
Tabela Ekstraklasy


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.