fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Legia II Warszawa

źródło: Legionisci.com

W meczu 24. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-0. Od 89. minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 22 kwietnia o godzinie 12:00 w LTC z Mławianką Mława.

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Legia II Warszawa

Legia: Cezary Miszta – Kacper Wnorowski, Jan Ziółkowski, Julien Tadrowski, Patryk Konik – Sebastian Kieraś, Mateusz Możdżeń, Aleksander Waniek – Igor Korczakowski, Rafał Maciejewski, Jakub Jędrasik

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
mjr krzyś - 15.04.2023 / 18:20, *.centertel.pl

Halo Panowie 2! To jest Legia! Wyrozumiałość nas oa zawsze wiernych wyczerpuje się! Wobec tego Panie Jacku albo zapowaiadana walka o awans bależny LEGII, albo z znowu 2 kaszana i tłumaczeń teoretycznych kaszana. Ludzie są, a gdzie moc drużyny? Życzę mocy i zwycięstw! Zmartwychwstania!!!

odpowiedz
Piotr - 15.04.2023 / 18:12, *.autocom.pl

Będzie możliwość wejścia na mecz za tydzień w ltc?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.