Tamara Czumer-Iwin - fot. pzrugby.pl
REKLAMA

Rugby

Dwie legionistki poleciały na Challenger Series do Kapsztadu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie zawodniczki Legii Warszawa zostały powołane do kobiecej reprezentacji Polski na Challenger Series w Kapsztadzie, gdzie odbędą się kwalifikacje do prestiżowego cyklu World Series. Do kadry powołane zostały Tamara Czumer-Iwin oraz Ilona Zaishliuk. Legionistki wyleciały do RPA bezpośrednio po siódmym turnieju mistrzostw Polski, który miał miejsce w sobotę.

Przez pierwsze dni reprezentacja będzie trenowała na miejscu turnieju. Pierwsze spotkanie Polki rozegrają w czwartek, 20 kwietnia, a turniej potrwa trzy dni. Drugi turniej w RPA, w którym zagra nasza kobieca reprezentacja będzie rozgrywany w dniach 28-30 kwietnia. Powrót do Polski zaplanowano na 2 maja.

O awansie do World Series zadecyduje łączna klasyfikacja po obu turniejach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.