Patryk Akala - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Akala: Byłem przekonany, że się utrzymamy, ale nie wyszło

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mieliśmy swoje szansę, których nie wykorzystaliśmy. Norwid za to potrafił wykorzystać swoje. Byli dziś zdecydowanie lepszą drużyną i wygrali 3-1 - powiedział po porażce w ostatnim meczu w tym sezonie środkowy Legii, Patryk Akala.

- Powodem spadku było wszystko po trochu. Od gry na boisku, po organizację w klubie. Zabrakło nam trochę więcej ludzi i tu, i tu. Efektem tego jest spadek do II ligi. Walczyliśmy, robiliśmy co mogliśmy, ale tak to wygląda i spadek stał się faktem.- Nie mam pojęcia, jaka będzie przyszłość nasza i klubu. Pani prezes walczy z całej siły i serca. Dopiero teraz usiądziemy do rozmów. Jako zawodnicy będziemy wiedzieć co robić po zakończeniu kontraktów, a jako klub zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.

- Przed sezonem byłem przekonany, że się utrzymamy. Widziałem jak to wygląda, ale niestety nie wyszło. Dużo się od tej pory podziało, poodchodzili niektórzy zawodnicy. Stało się, jak się stało. To jest bardzo dziwne uczucie, aczkolwiek trzeba to przeżyć.

- Zawodnikom należy życzyć teraz tego, by złapali oddech i pozbierali się. Żeby podpisali kontrakty z nowymi klubami i żeby kolejny sezon był radośniejszy i łaskawszy. Klubowi życzę lepszej organizacji. Również pozbierania się po spadku, bo to nigdy nie jest łatwe. Generalnie samych dobrych decyzji w przyszłych latach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.