Kick-boxing

Kamiński wicemistrzem Polski seniorów w low-kick

W Nowej Soli zakończyły się kick-bokserskie mistrzostwa Polski w formule low-kick. Srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski seniorów w kat. -63,5 kg zdobył zawodnik Legia Fight Club - Konrad Kamiński.

Legionista wygrał trzy pojedynki z zawodnikami reprezentacji Polski i doznał jednej porażki, w finałowej walce z Patrykiem Herdziną (Fight Club Knurów). Tym samym Kamiński powtórzył zeszłoroczny wynik, tyle że osiągnięty już wśród seniorów, nie zaś kategorii młodzieżowej. W drodze po srebrny medal zawodnik LFC pokonał Rafała Cyrankowskiego (Polkon Fight Legnica) 3-0, Jakuba Szyszkę (Ożarowska Szkołą Kickboxingu) 3-0 i Adriana Dziubałtowskiego (Piotrkowska Szkoła Tom Center) 3-0.

Wśród juniorów starszych Victor Obarzanek zajął 6. miejsce w kat. -75kg, Aleksander Teodorowicz w kat. -71kg był ósmy, a Kacper Pechcin w kat. -63,5 kg odpadł w 1/16 finału. Wśród juniorów młodszych, kat. -48kg brązowy medal zdobył Przemysław Regulski. Trenerem legionistów jest Karol Łada.